Vířivky ze značkového akrylátu

Všechny vířivky KingSpas s americkým akrylátem ARISTECH.

Náš akrylátový materiál je silný a odolný.

Nejen, že náš materiál má krásnou estetiku, je vysoce kvalitní a má dlouhou trvanlivost. Garantujeme se, že při výrobě našeho akrylu používáme ty nejlepší materiály a procesy.

Náš materiál je odolný, odolný proti skvrnám a poškrábání povrchu a odolává použití mnoha chemikálií pro domácnost, takže je velmi snadné o něj pečovat. Barva prochází celou vrstvou, takže neztrácí odstín při UV záření nebo při každodenním používání. Bio-Lok také znamená, že je hygienický a neporézní, takže je pro celou rodinu bezpečný.

Můžete si být jisti, že vaše investice do vířivek KingSpas s Aristech Acrylics je dobrá!

Síla Bio-Lok® Microbe ochrany

Kromě vynikajícího lesku a zadržování barvy jsou povrchy Bio-Lok® přirozeně nepropustné pro pronikání a proliferaci mikroorganismů bez nutnosti přidávání chemikálií. Hygienická, ekologická, trvanlivá a snadno čistitelná - to je rozdíl Aristech. Co je Bio-Lok®?

Ochrana proti mikrobům. Neporézní ochrana BIO-LOK společnosti Aristech brání pronikání mikroorganismů do povrchu.

Bez přidaných chemikálií: Povrch BIO-LOK společnosti Aristech neobsahuje žádné antimikrobiální chemikálie, pesticidy ani další přísady. 
Neporézní: bez pórů nebo otvorů. Povrchy Aristech BIO-LOK neobsahují póry nebo otvory, které představují místo pro mikroorganismy, jako jsou bakterie, houby a bakterie, stejně jako zdroje potravin, které potřebují k reprodukci a přežití.

Snadno se čistí: Protože materiál BIO-LOK společnosti Aristech je neporézní, veškerá nečistota je povrchová nečistota, kterou lze snadno odstranit.

Trvanlivý: trvá dlouhou dobu, zejména bez poškození nebo opotřebení. Povrch BIO-LOK od společnosti Aristech si udržují svou barvu a lesk v průběhu několika let.

Vířivky KingSpas nabízíme v 11 barevných odstínech skeletu.

  • Aristech Acrylic
  • Akrylát ARISTECH USA
Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.