Proč vířivky KingSpas

Společnost KingSpas nabízí vysoce kvalitní vířivky s kompletní kanadskou technologií za bezkonkurenční ceny. Vířivky KingSpas se tím řadí mezi nejlepší na českém trhu v poměru cena/kvalita/výkon.

Snažíte se najít způsob, jak zajistit rodinnou pohodu? Vířivá vana je příjemný a relaxační způsob, jak trávit mnohem více času společně. Léčení horkou vodou a masáží, to je správná cesta ke zmírnění bolestí celého těla a odstranění únavy. Pokud se vaše pokožka dostane do kontaktu s horkou vodou, teplá voda sama vybízí tělo k uvolnění endorfinů, což je přirozená léčba bolesti.

Vířivky bez dalších příplatků. Doprava, montáž a zaškolení zdarma.

Zanechte nám kontakt a obratem vám připravíme nezávaznou nabídku!
Dodáváme vířivky a zajišťujeme záruční i pozáruční servis do 48 hodin po celé České republice. Ročně dodáme na český a slovenský trh desítky vířivých van různých velikostí, které instalujeme do vnitřních i venkovních prostor dle přání zákazníka. 
Neúčtujeme žádné další příplatky za výbavy, které jsou pro ekonomické a bezpečné provozování vířivky důležité. Proto jsou všechny základní prvky výbavy v ceně. (Schůdky, vrchní odnímatelný termokryt, izolace…)
Navíc nyní zdarma doprava, montáž vířivky a zaškolení obsluhy.

Proč vířivky KingSpas

Vířivka již od 89.000 Kč

CENY NAŠICH VÍŘIVEK BEZ DALŠÍCH PŘÍPLATKŮ

Ceny vířivek KingSpas odpovídají nabízené kvalitě a výkonu.

Malé vířivky od 89.000 Kč bez DPH
Střední vířivky od 130.000 Kč bez DPH
Velké vířivky od 159.000 Kč bez DPH

Neúčtujeme další příplatky za výbavy, které jsou u nás považovány za základní a důležité pro bezpečný a ekonomický provoz vířivky (např. schůdky, izolace, vrchní odnímatelný termokryt).

V současné době poskytujeme u všech modelů vířivých van dopravu, montáž a zaškolení po celé ČR zdarma.

Ceny u jednotlivých modelů neuvádíme. Vyberte si z nabídky model vířivky, o které máte zájem a my Vám v co nejkratší době zašleme přesnou cenovou nabídku. Budeme nápomocni při výběru na základě Vámi zadaných parametrů. V případě zájmu Vás navštívíme bezplatně v místě realizace.

Vířivky Kingspas jsou nejen kvalitní, ale také dostupné! Zajímá-li vás cena konkrétího modelu, neváhejte se na nás obrátit.

Přijeďte si vířivku vyzkoušet

Vyzkoušejte si vířivku Kingspas v nerušeném prostředí našeho showroomu. Naše nejprodávanější vířivka XENA vás jistě nadchne svým komfortem a zpracováním! Rádi Vám po dohodě vyhovíme i mimo otevírací dobu, včetně víkendů.

Zdarma za vámi přijedeme a poradíme

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto nabízíme konzultace zdarma v místě, kde si přejete vířivku umístit. Naše firma se vířivkami a wellness zabývá již řadu let a pomůžeme vám tak vybrat ideální umístění a vhodný model.

Vnitřní i venkovní vířivky, vířivky s protiproudem

Představujeme vám nabídku vířivek značky KingSpas pro soukromé i komerční použití. Vířivky instalujeme do vnitřních prostor ve výbavě "home class" nebo do venkovních prostor vaší zahrady ve výbavě "garden class", které díky dokonalé několikastupňové izolaci můžete provozovat celoročně venku i v extrémních zimních podmínkách. V sortimentu najdete mnoho modelů pro různý počet osob v kombinaci míst pro ležení a pozic pro sezení. Od oblíbených modelů XENA pro 2–3 osoby, přes střední vířivky pro 4-5 osob a velké vířivky až pro 7 osob až po komerční vířivky s přelivovým žlabem.

Pokud rádi plavete a uvažujete o bazénu s protiproudem, naleznete v naší nabídce vířivé bazény s protiproudemSwim Spas. Výhodou těchto bazénů s protiproudem je méně složitá stavební příprava s instalací na zpevněnou plochu jako volně stojící bazén s vířivkou.

Špičkové kanadské technologie - garance spolehlivosti a kvality

Velmi podstatným parametrem každé vířivky je její elektronika, cirkulační čerpadlo, masážní čerpadla a ostatního příslušenství. Vířivky KingSpas využívají pro tyto funkce jednu z nejlepších značek na světovém trhu v oblasti vířivých van. Instalujeme elektroniku této top značky, včetně ovládacích panelů v českém jazyce a pro kvalitní hydromasáž na všech pozicích instalujeme čerpadla GECKO o výkonu 3HP s nerezovým ohřevem vody.

Všechny modely vířivek KingSpas jsou dodávány pro evropský trh dle odpovídajících norem CE a jsou certifikovány mezinárodně uznávanou společností TÜV SÜD Czech. Tyto certifikáty jsou zárukou kvality našich vířivek.

Showroom

Osvobození 1699
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.