Home Class vs Garden Class

Rozdíl mezi provedením HOME a GARDEN se liší ve výbavě pouze stupněm izolace.

Kdy volit provedení HOME
Jedná se o nižší stupeň izolace, která je určena pro instalaci vířivky do vnitřních prostor, které mají stálou teplotu minimálně 20°C. V tomto provedení má vířivka izolaci pěnovým zástřikem akrylátu 25-30 mm, vloženou izolaci 15 mm s hliníkovou odrazovou folií v PVC obložení. Samozřejmostí je izolace spodní ABS desky.

Kdy volit provedení GARDEN
Jedná se vícestupňový s izolací pro venkovní celoroční provoz. Abychom zaručili nejlepších izolačních vlastností vířivek v extrémních zimních podmínkách mají vířivky v tomto provedení další dva stupně izolace. Doporučujeme volit tuto výbavu pro venkovní instalaci v zahradě, v nevytápěných prostorech a zimních zahradách.

S námi ušetříte
Bojujeme proti vzrůstajícím cenám energií
Přidali jsme další vrstvu izolace!

Venkovní vířivky s 5 stupňovou izolací – představujeme dokonalý systém izolace vířivek KingSpas v provedení "Garden class". Zákazník je u nás vždy na 1. místě, a protože nás všechny trápí růst cen energií a s tím spojená energetická náročnost vířivek, reagovali jsme okamžitě na tuto situaci a navrhli nový systém izolace. Abychom dosáhli lepších izolačních vlastností našich vířivek při celoročním užívání, je každá venkovní vířivka uzavřena termoreflexní izolací se schopností odrážet až 95% tepla zpět do vířívky. Tento způsob již 5 stupňové izolace vířivek KingSpas se tak stává bezkonkurenčním izolačním systémem na trhu s vířivkami.

více informací
Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.