Příslušenství k vířivkám

Doplňky k vířivým vanám a náhradní díly pro vířivky.

Připravili jsme nejen pro naše vážené zákazníky, ale také pro ostatní uživatele vířivek řadu produktů, které nakupujeme u českých a zahraničních výrobců. V nabídce naleznete zvedáky termokrytu, bezpečnostní madla, nápojové stolky, vůně do vířivek, přípravky na péči o vodu, minerální sůl Mrtvé moře, kartušové filtry a další produkty pro bezstarostný požitek z vířivky.

Na našem novém e-shopu rovněž naleznete náhradní díly k vířivkám - jako masážní a cirkulační čerpadla, ozonátory, přídavné filtrační nádoby a další zařízení.

Produkty budeme postupně doplňovat a aktualizovat. Většinu nabízených produktů máme skladem, ale vzhledem k pandemii Covid-19 se situace zejména u zahraničních dodávek zpožďuje, protože zboží není aktuálně na jejich skladě.

Můžete si být jisti, že děláme vše pro to, abychom i nadále zpracovávali všechny objednávky tak rychle a efektivně, jak jen můžeme. Žádáme Vás o pochopení, pokud bude mít některé zboží delší dodací lhůtu než obvykle. Pokud by tato situace nastala, budeme Vás neprodleně informovat.

Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.