vířivky skladem se slevou květen 2024
Komerční vířivky

Komerční vířivky

Certifikované komerční vířivky KingSpas splňují veškeré hygienické normy pro veřejný provoz. Jsou proto ideální do wellness sportovních a relaxačních center, penzionů a hotelů. Lze je však stejně dobře využít i pro soukromé účely. Možné je vnitřní i venkovní umístění. Dle vašich preferencí mohou být volně stojící či částečně nebo celkově zapuštěné do podlahy.

Pro realizaci soukromého nebo veřejného wellness nabízí firma KING SPAS s.r.o. komplexní řešení. Naším cílem je využít odborné znalosti v praxi a nabídnout široké veřejnosti plnohodnotné možnosti odpočinku.

Veřejné vířivky s přelivovou hranou značky KingSpas.

V naší nabídce naleznete velmi oblíbený model pro penziony a sportovní centra se třemi místy SOFIA a vícemístnou vířivku VEGA Comfort. Aktuálně jsme sortiment rozšířili o kruhovou vířivku ORBIT 240 a vířivku RANA se 6 masážními místy. Všechny tyto přepadové vířivky splňují hygienické normy pro provozování ve veřejných prostorech.

Vířivku s přelivem je možné instalovat volně stojící v interiéru nebo venkovních prostorách. Je možné ji částečně nebo úplně zapustit do podlahy dle vašeho požadavku. Zpracujeme Vám přesnou cenovou nabídku na základě předložených parametrů pro instalaci.
Základní parametry pro zpracování nabídky:
Předpokládané denní zatížení vířivky (maximální počet osob/den), typ instalace (volně stojící s obložením nebo zapuštěná) a umístění vířivky v interiéru nebo exteriéru, případně další požadované parametry.

Vířivky jsou vybaveny odpovídající filtrační nádobou, která je umístěna vedle vířivky nebo v technické místnosti. Vyrovnávací nádrže jsou instalovány dle modelu uvnitř vířivé vany, vedle a nebo v technické místnosti. Dle předpokládaného denního zatížení Vám navrhneme odpovídající velikost filtrační nádoby, objem a umístění vyrovnávacích nádrží, včetně instalace ostatních výbav dle vašich možností a požadavků.

Realizace vířivek KingSpas

Proč vířivky KingSpas

  • cenově výhodné
  • energeticky úsporné
  • kvalitní a detailní zpracování
  • doprava a instalace zdarma
  • značkové příslušenství a výbava GECKO
  • záruka 5 let na elektroniku, čerpadla…
Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.