vířivky skladem

Komerční vířivky

Certifikované komerční vířivky KingSpas splňují veškeré hygienické normy pro veřejný provoz. Jsou proto ideální do wellness center, penzionů a hotelů. Lze je však stejně dobře využít i pro soukromé účely. Možné je vnitřní i venkovní umístění. Dle vašich preferencí mohou být volně stojící či zapuštěné do podlahy.

Komerční vířivky

Pro realizaci soukromého nebo veřejného wellness nabízí firma KING SPAS s.r.o. komplexní řešení. Naším cílem je využít odborné znalosti v praxi a nabídnout široké veřejnosti plnohodnotné možnosti odpočinku.

Veřejné vířivky s přelivovým žlabem značky KingSpas.

V naší nabídce naleznete model se třemi místy SOFIA a 7 místnou vířivku VEGA comfort, které splňují všechny normy pro provozování vířivky ve veřejných prostorech.

Vířivku s přelivem je možné instalovat volně stojící v interiéru nebo venkovních prostorách. Je možné ji částečně nebo úplně zapustit do podlahy dle vašeho požadavku. Zpracujeme Vám přesnou cenovou nabídku na základě předložených parametrů pro instalaci.
Základní parametry pro zpracování nabídky:
Předpokládané denní zatížení vířivky (maximální počet osob/den), typ instalace (volně stojící s obložením nebo zapuštěná) a umístění vířivky v interiéru nebo exteriéru.

Vířivky jsou vybaveny tlakovým filtrem nebo odpovídající pískovou filtraci, která je umístěna vedle vířivky nebo v technické místnosti. Standarní vyrovnávací nádrže jsou instalovány uvnitř vířivky. Při vyšším provozním zatížení vám navrhneme odpovídající velikost pískové filtrace, objem a umístění vyrovnávacích nádrží, včetně instalace ostatních výbav dle vašich možností.

Realizace vířivek KingSpas

Proč vířivky KingSpas

  • cenově výhodné
  • energeticky úsporné
  • kvalitní a detailní zpracování
  • doprava a instalace zdarma
  • značkové příslušenství a výbava GECKO
  • záruka 5 let na elektroniku, čerpadla…
Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.