DEL OZONE SPA - přirozená dezinfekce vody

Posouváme vířivky na další úroveň zcela novým systémem čištění. Revoluční péče o vodu s vylepšenou oxidací. Dokonalý proces úpravy vody pomocí ozonu a ultrafialového záření!

Na všechny naše vířivky KingSpas instalujeme standardně generátor ozonu od firmy CMP DEL OZONE SPA.

https://www.c-m-p.com/spa-products/spa-sanitizers/del-ozone-spa/

OZON PRO LÁZNĚ OD NEJLEPŠÍCH V OBORU
Ozonové systémy zajišťují čistou, čistou a bezpečnou vodu pro váš bazén a také významné snížení používání chemických dezinfekčních prostředků.

  • Ničí chemicky odolné organismy
  • Oxiduje kontaminující látky
  • Proniká přes hromaděný biofilm
  • Snižuje množství používané chemie

Ve vyšší verzi za příplatek dodáváme nejúčinější sanitizátor DEL AOP SPA,v Evropě prodávaný pod značkou AQUANOVA, který je několikanásobně silnější než chlór a jiné dezinfekční prostředky a ještě silnější než samotný ozon.

http://www.c-m-p.com/spa-products/spa-sanitizers/del-aop-spa/

Systémy AOP také ničí a brání chloraminům - vznikají při reakci chlóru s potem nebo močí - které způsobují nepříjemné pachy, podráždění očí a kůže, což dramaticky zvyšuje čirost vody a zlepšuje zážitek z horké vany.

AOP je pokročilý oxidační proces. Když germicidní UV světlo (UV-C) a ozon reagují, výsledkem je produkce hydroxylových radikálů. Tato reakce je známá jako Advanced Oxidation Process nebo AOP. Hydroxylové radikály jsou nejúčinnější oxidační činidla, která jsou k dispozici, a rychle ničí bakterie, viry, patogeny a další kontaminanty, které se ve vodě vyskytují. Hydroxylové radikály také ničí chlór rezistentní mikroorganismy.

  • DEL Ozone Spa Feature Image Light Gray
  • DEL AOP Spa Feature Image light gray
Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.