Úprava vody pro Vaši vířivku a domácnost

Chcete pro Vaši vířivku používat studniční vodu nebo vodu z veřejné sítě, která má vysokou tvrdost vody nebo jiné nadlimitní látky. Zašlete nám rozbor vody a my Vám navrhneme řešení pro napouštění samotné vířivky nebo pro celou domácnost.

Technologie a zařízení pro úpravu vody do vířivky

Odstranění železa, manganu a změkčení vody

1. varianta:Filtr Atlas G3/4" 10"-20"  -jedno odběrné místo

Navržená technologie úpravy

Filtrace silně kyselým katexem Na+ cyklu. Dochází k odstranění manganu, železa a tvrdosti vody.

Ruční filtr, který se cca po 100 - 500 litrech odčerpané vody musí propláchnout v roztoku slané vody.

Cena: od 1.500,- až 3.000,- bez DPH 

2. varianta: Automatický filtr A 35K G3/4"-1"-hlavní přívod vody pro RD

Plně automatický filtr o objemu náplně od 35 litrů pro odstranění manganu, železa a tvrdosti vody. Filtr se skládá z tlakové bomby s filtrační náplní a soudku - zásobníku na sůl. Ovládací hlava je objemová a tím zajišťuje maximální komfort a hospodárnost provozu. V ovládací hlavě lze naregulovat poměrové směšování filtrované vody, proto lze nastavit i přesnou hodnotu výstupní tvrdosti vody. Montáž filtru se provádí by-pasem za tlakovou nádobu na přívodu vody nebo kamkoli za vodoměr. Náplň se musí pravidelně regenerovat roztokem soli, kterou majitel dosypává do přídavného zásobníku (soudku). Dosypávání sole do solankové nádoby se provádí pouze několikrát v roce. Odpad při regeneraci je tlaková voda odváděna půlcoulovou hadičkou, proto ji lze napojit na odpad i v jiné místnosti třeba i pod stropem. Objem odpadní vody je cca 100 lit. podle programového nastavení. Četnost regenerace závisí na spotřebě filtrované vody v objektu. Filtr regeneruje cca 1 x za 1 až 2 týdny. Regeneraci u objemových automatů lze nastavit přesně podle vstupní tvrdosti vody a celkového odebraného množství vody.To společně se šetrnou inteligentní  protiproudovou regenerací zaručuje maximální efektivnost zařízení, tj. nejnižší provozní náklady. Dodávka zahrnuje kompletní funkční celek připravený k instalaci s přívodním napojením G3/4"-1". 

Cena: od 18.000,- bez DPH


Zařízení Vám můžeme dodat několika způsoby
:
- bez montáže, zařízení si u nás pouze zakoupíte a montáž si podle návodu zajistíte sami s naším naším zprovozněním po telefonu
- pouze zprovoznění (tzv. šéfmontáž) – Vaše montáž, naše kontrola zapojení a zprovoznění
- kompletní dodávka s montáží „na klíč“ včetně zprovoznění

  • Filtr Atlas G3/4" 10"-20"
  • Automatický filtr A 35K G3/4"-1"
Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.