MicroSilk KingSpas

Vířivky KingSpas s MicroSilk s technologií od KOLLER MILK. Ptejte se při objednávce na možnost instalace tohoto systému do vaší vířivé vany.

MICROSILK ODHALUJE VAŠI VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ KRÁSU

Používání vířivek KingSpas s MicroSilk je jako dávat celému tělu kyslík, aby se vaše pleť cítila luxusně hedvábná snížením jemných linek a vrásek. Mikrobubliny doslova obalí vaše tělo v uklidňujícím, šumivém oblaku kyslíku. Ano, kyslík je prospěšný pro vaši pokožku. Zvýšené hladiny kyslíku mají za následek lepší cirkulaci a buněčné dýchání,

MICROSILK

Díky skutečným a hmatatelným účinkům, existuje mnoho důvodů, proč je vodoléčba MicroSilk pro moderní ženu a muže volbou proti stárnutí. Místo invazivních léčebných postupů se vaše léčba odehrává, jakmile se zbavíte všech starostí dne ve vířivé vaně KingSpas s MicroSilk.

  • zvýšený metabolismus kůže
  • zvýšený růst kožních buněk
  • hlubší čištění pórů k odstranění nečistot
  • snížené jemné linie a vrásky
  • zvýšená hydratace
  • může zmírnit příznaky ekzémů a lupénky

ZAŽIJTE SÍLU MIKRO BUBLIN MICROSILK

Bublina MicroSilk je přibližně 50 až 100 krát menší než typická bublinka horké vany. Bubliny vytvořené vířivkou KingSpas se systémem Koller Milk jsou nejen mnohem menší než běžné bublinky horké vany, ale jsou také záporně nabité.
Na rozdíl od tradičních vzduchových bublin jsou mikrobublinky MicroSilk dostatečně malé, aby se dostaly do pórů a odstranily nečistoty. Mikrobublinky se zhroutí hluboko ve vodě, uvolňují kyslík a tepelnou energii. 
MicroSilk zvyšuje metabolismus kůže a podporuje růst kožních buněk. Mikrobubliny bohaté na kyslík zlepšují produkci kolagenu, aktivují buňky, stimulují imunitní systém, zabíjejí bakterie a podporují hojení.

Cena: 22.800,- (bez DPH)

Soubory ke stažení:

  • Micro Silk s technologií Koller MILK O2
Showroom

Osvobození 1699
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.