Gecko in.clear

Užívejte si vířivku a neztrácejte čas její údržbou.

Gecko in.clear je revoluční systém v oblasti sanitizace vody a jedná se o jednu z nejúčinnějších technologií pro údržbu vody ve vířivkách. Systém pracuje na bázi soli – konkrétně využívá bromid sodný, který se ve formě náplní BromiCharge vysype do vířivky. Systém in.clear pak z bromidu sodného dle potřeby uvolňuje do vody brom. Ten začne rychle ničit veškeré mikrobiální znečištění, jako jsou vodou ředitelné bakterie, řasy a další organický materiál, který ve vodě zůstal po užití vířivky.

Snadná údržba

S nainstalovaným GECKO in.clear systémem je údržba vířivky snadná jako nikdy před tím. Stačí do vody přidat správné množství BromiCharge náplně a systém začne vytvářet brom a čistit tak vodu ve vířivce. Pomocí klávesnice si pak nastavíte vhodnou úroveň generování bromu.

Sanitizační jednotka Gecko in.clear

Žádné zmatky kolem chemie

Již se nebudete muset starat o vodu jako předtím a přemýšlet, které přípravky použít. Jak jednotku nainstalujete, bude generovat potřebné množství bromu. A jelikož brom je efektivní na širším rozsahu hodnoty pH než ostatní chemické přípravky, nebudete muset řešit příliš kyselou nebo zásaditou vodu.

Jedete na dovolenou?

S Gecko in.clear můžete klidně odjet na týdny trvající dovolenou a až se vrátíte, budete si moci užít průzračně čistou vodu. Systém bude na základě nastavení neustále generovat správné množství bromu.

Cena: 16.200,- (bez DPH)

Video Gecko in.clear
  • Gecko in.clear
  • Gecko k806 in.clear
  • Bromicharge
Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.