Tepelná čerpadla s invertorem pro vířivky a bazény

Tepelné čerpadlo OTTIMO o výkonu až 9,5kW

Tepelné čerpadlo s invertorem je nejúčinnějším řešením pro ohřev vody ve vířivce fungující i při teplotách až -15°C.. Nabízíme tepelná čerpadla pro celoroční provoz, která pracují i v mínusových teplotách. Oproti ostatním technologiím je pořizovací cena tepelného čerpadla vyšší, ale díky velké úspoře energie je návratnost do 3 let provozu.

Po připojení tepelného čerpadla máte 3 možnosti způsobu ohřevu vody ve vířivce nebo bazénu:

  1. Nastavení požadované teploty na TČ bez aktivování 3kW topného tělesa vířivky
  2. Ohřev vody vířivky standardním topným tělesem 3kW nastavením na ovládacím panelu
  3. Ohřev vody pomocí TČ a topného tělesa vířivky současně

Výhodou tepelného čerpadla je získávání energie pro ohřev vody ve vířivce jednoduše z venkovního vzduchu, který je jako zdroj teplanejdostupnější, neomezený a z ekologického hlediska nejvýhodnější. Tepelné čerpadlo je napojeno na filtrační okruh vířivky a teplotu můžete ovládat ze svého telefonu přes wifi modul, který je součástí dodávky.

Invertor je frekvenční měnič,který umožňuje jednotce automaticky upravit frekvenci (otáčky) kompresoru v závislosti na venkovní teplotě a potřebě ohřevu vody. Tepelná čerpadla bez invertoru fungují systémem ON/OFF, kompresor buď běží na 100% výkonu nebo je vypnutý.

Naše tepelná čerpadla komunikují cirkulačním čerpadlem vířivky a teplotu lze ovládat pomocí chytrého telefonu přes wifi připojení. Čerpadla pracují celoročně a není potřebné je v zimním období demontovat. Při výběru tepelného čerpadla je důležitá jeho schopnost pracovat v mínusových teplotách. Pro vířivku s celoročním provozem je to zásadní parametr. Nejvíce potřebujete efektivně ohřívat vodu v období podzimu až jara. Pokud se tepelné čerpadlo vypíná již při +10°C je Vám prakticky k ničemu a ekonomická návratnost je na mnoho let. Naše firma dodává pouze čerpadla splňující parametry pro celoroční provoz, protože jedině instalace těchto čerpadel dává ekonomický smysl. Navíc mají i opačný efekt a v létě je možné vířivku během chvilky ochladit na požadovanou teplotu.

Námi nabízená tepelná čerpadla najdete zde

  • Polytropic MASTER inverter 2023
  • 20230729 192614
  • Vířivky KingSpas s tepelným čerpadlem
  • KARA s tepelným čerpadlem
  • 20221217 135837
  • 20221217 135847
Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.