Přípravek na stabilitu pH - 1kg

Přípravek na Stabilitu 1kg je přípravek pro zvýšení alkality a stabilizaci pH na správných hodnotách

Kategorie
Výrobce:VODNÁŘ CZ
Dostupnost:skladem
330 Kč
273 Kč bez DPH
Přípravek na stabilitu pH
novinka

Alkalita vody je velmi důležitý ukazatel pro udržení stability vody ve vířivce a bazénu. Použitím měkké vody, dešťové vody nebo po prudkých srážkách může dojít k rozkolísání hodnot pH a narušení schopnosti vody stabilní pH udržet. Přípravek stabilizuje pH tím, že vodě dodá chybějící alkalický uhličitanový komplex.Optimální hodnota alkality bazénové vody by měla být 80 – 120 ppm (4,5-6,7odKH)

Ideální hodnota pH zajišťující efektivní funkci dezinfekce by měla být v rozmezí 7,0 – 7,4. Správné hodnoty měřte testery.

Obsahuje:
Alkalické uhličitany

Návod k použití:
Přípravek použijte, pokud se pH vody denně mění, nedaří se je stabilizovat a pokud je alkalita nízká Přípravek rozmíchejte v plastové nádobě s vodou z bazénu a rovnoměrně ji rozlejte po celé ploše. Doporučujeme přípravek rozdělit na dvě dávky a aplikovat po třech dnech. Po každé dávce s odstupem jednoho dne změřit hodnoty pH a alkality vody.

Dávkování:
Při aplikaci 10g přípravku na 1m3 vody stoupnou hodnoty alkality o přibližně 6ppm (0,333o dKH) Pozor! Hodnoty se mohou lišit na základě původního chemického složení vody.

Balení:
1 kg

 

Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.