O vířivkách

Proč si stále více lidí pořizuje vířivku? Jak vybrat vířivku? Přečtěte si nejčastější dotazy, prohlédněte možnosti doplňkové výbavy a další informace.

Snažíte se najít způsob, jak zajistit rodinnou pohodu? Chtěli byste dostat děti od televizoru a počítače? Vířivá vana je příjemný a relaxační způsob, jak trávit mnohem více času společně. Léčení horkou vodou a masáží, to je správná cesta ke zmírnění bolestí celého těla a odstranění únavy. Pokud se vaše pokožka dostane do kontaktu s horkou vodou, teplá voda sama vybízí tělo k uvolnění endorfinů, což je přirozená léčba bolesti.

O vířivkách

Vířivky a vířivé bazény

Představujeme vám nabídku vířivek značky KingSpas pro soukromé i komerční použití. Vířivky instalujeme do vnitřních prostor ve výbavě "Home class" nebo do venkovních prostor vaší zahrady ve výbavě "Garden class". Díky dokonalé několikastupňové izolaci můžete provozovat vířivku celoročně i v extréních zimních podmínkách. V sortimentu najdete mnoho modelů pro různý počet osob v kombinaci míst pro ležení a pozic pro sezení. Od oblíbených modelů XENA pro 2–3 osoby, přes střední vířivky pro 4-5 osob a velké vířivky až pro 7 osob až po komerční vířivky s přelivovým žlabem.

Pokud rádi plavete a uvažujete o bazénu s protiproudem, naleznete v naší nabídce vířivé bazény s protiproudemSwim Spas. Výhodou těchto bazénů s protiproudem je méně složitá stavební příprava s instalací na zpevněnou plochu jako volně stojící bazén s vířivkou.

Všechny modely vířivek KingSpas jsou dodávány pro evropský trh dle odpovídajících norem CE a jsou certifikovány mezinárodně uznávanou společností TÜV SÜD Czech. Tyto certifikáty jsou zárukou kvality našich vířivek.

Prvotřídní řídící systém GECKO

Důležitým technologickým prvkem vířivek KingSpas je ovládací panel a řídící jednotka s nerezovým ohřevem vody od kanadského výrobce Gecko. Tento výrobce se řadí mezi světovou špičku v oblasti technologií vířivek a vykazuje vysokou spolehlivost v návaznosti na životnost celého zařízení. Řídící jednotka Gecko Y series, která se stará o bezproblémový a bezpečný chod zařízení a je doplněna ovládacími panely in.k300, in.k506 nebo in.k806 pro snadné ovládání vaší vířivé vany. Od roku 2017 jsou všechny ovládací panely řady in.k506,in.k806 a in.k1001 v českém jazyce.

Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.