Magnézium z Mrtvého moře - 1kg

100% čisté magnézium z Mrtvého moře Léčebné lázeňské koupele - Balneoterapie Relaxační a wellness koupele Terapeutická účinnost a zklidňující pokožka Pomáhají snižovat svalové napětí a pomáhá absorbovat únavu

Kategorie
Dostupnost:skladem
149 Kč
123 Kč bez DPH
Magnézium z Mrtvého moře - 1kg
novinka

Ultra čisté magnézium z Mrtvého moře 

Magnézium je přírodním zdrojem hořčíku pocházejícího z mrtvého moře. Koupele v magnéziu z Mrtvého moře přináší trans dermální hořčíkovou terapii, která je nejlepším způsobem, jak optimalizovat hladinu hořčíku v těle. Magnézium - hořčík je v těle vyžadován pro udržení zdravých stavů intra a extracelulárních funkcí.

Určeno pro vířivky s dodatečnou dezinfekcí (chlór, peroxid, UV/Ozón) pro přechod na luxusní minerální lázně. Vysoká koncentrace magnézia pomáhá upravovat a stabilizovat vodu s perfektními a prokázanými výsledky v oblasti zdraví. 

Zažijte novou úroveň koupání v minerálním bazénu

Magnézium z Mrtvého moře je zdroj přírodního oleje, který snižuje vysoušení pokožkyvytváří léčebnou vodu, která  poskytuje vynikající úroveň pohodlí, zdraví a ochranu bazénové technologie a životního prostředí. Dopřejte si a zažijte novou úroveň koupání v minerální vodě. 

Zdraví na prvním místě

Magnézium z Mrtvého moře mineralizuje vodu a vytváří léčebnou a ekologickou vodu. Je vhodný pro lidi s poruchou pokožky jako jsou lupénka, Atopický ekzém a další nemoci. Je prokázáno, že plavci mohou vstřebat až 500 ml vody za jednu hodinu. Hořčík rozpuštěný ve vodě, tak jednoduchou cestou vstřebáte a načerpáte přírodní zdroj energie a léčbu pokožky, vlasů, nervového systému. Magnézium se vstřebává do pokožky a je nutné jeho doplňování a to každých 6 měsíců cca 10Kg pytel na 20m3, který bude udržovat hladinu magnézia.

Dávkování:

Pro vířivky s dodatečnou dezinfekcí (chlór, peroxid, ozón/UV) : Doporučené dávkování 0,5 - 0,9%.

* Uvedená hodnota je dle orientační dle zařízení. Doporučená salinita zařízení + 25% celkového mixu. Při dávkování je třeba brát na zřetel, že magnézium je prvek, který zvyšuje celkovou tvrdost vody.

Domácí koupele: 750 - 1000g na jednu vanu (cca 150l), s doporučenou teplotou 37 °C a délkou koupele 20minut

Koupel nohou: 400 g na 5 litrů vody což odpovídá koncentraci 4% roztoku.

Uvolňující koupel pro sportovce: 4 - 5kg na jednu vanu (cca 150l), s doporučenou teplotou 37 °C a délkou koupele 20minut

Balení: 1 kg 

Všechny naše výrobky se řídí a splňují zákon 102/2001 ze dne 22.února 2001 o obecné bezpečnosti a mají certifikát zdravotní nezávadnosti vydaný Státním zdravotním ústavem v Praze.

Showroom

Vlásenická 890
393 01 Pelhřimov
ukázat na mapě

Kontakt

+420 724 722 561

kompletní kontakty

Otevírací doba

ÚT - PÁ: 10:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu u nás na víkend.