Potřebujete poradit? Volejte PO-SO od 9:00 do 19:00
Volejte +420 724 722 5­61 nebo nám napište

O vířivkách a vířivých bazénech KingSpas

Snažíte se najít způsob, jak zajistit rodinnou pohodu? Chtěli byste dostat děti od televizoru a počítače? Vířivá vana je příjemný a relaxační způsob, jak trávit mnohem více času společně. Léčení horkou vodou a masáží, to je správná cesta ke zmírnění bolestí celého těla a odstranění únavy. Pokud se vaše pokožka dostane do kontaktu s horkou vodou, teplá voda sama vybízí tělo k uvolnění endorfinů, což je přirozená léčba bolesti.

Vířivky a vířivé bazény pro vnitřní a venkovní umístění značky KingSpas

Představujeme vám nabídku vířivek značky KingSpas pro soukromé i komerční použití. Všechny vířivky je možné instalovat do interéru ve výbavě home-class nebo v provedení garden-class díky dokonalé termoizolaci na vaši zahradu. V sortimentu najdete více než 20 modelů vířivek různých velikostí a tvarů. Od oblíbených modelů pro 2–3 osoby ATRIA a DIANA, až po velké vířivky jako MAIA, LUCIDA nebo GRAFIA.

Pokud máte zájem o vířivku v kombinaci s bazénem, je možné si vybrat z mnoha modelů Swim Spas.

Všechny modely vířivek KingSpas jsou dodávány pro evropský trh dle odpovídajících norem CE a jsou certifikovány mezinárodně uznávanou společností TÜV SÜD Czech. Tyto certifikáty jsou zárukou kvality našich vířivek.

Prvotřídní řídící systém Gecko

Důležitým technologickým prvkem vířivek KingSpas je ovládací panel a řídící jednotka s nerezovým ohřevem vody od kanadského výrobce Gecko. Tento výrobce se řadí mezi světovou špičku v oblasti technologií vířivek a vykazuje vysokou spolehlivost v návaznosti na životnost celého zařízení. Řídící jednotka Gecko Y series, která se stará o bezproblémový a bezpečný chod zařízení a je doplněna ovládacími panely in.k300, in.k506 nebo in.k806 pro snadné ovládání vaší vířivé vany.

in.k800

Verze pro 3 hydromasážní motory

in.k506

Verze pro 2 hydromasážní motory

in.k300

Verze pro 1 hydromasážní motor

Výbava vířivek KingSpas

V základní výbavě dodáváme standardně odnímatelný vrchní termokryt v několika barevných odstínech. Ten je nezbytný nejen k udržení teploty vody, ale i k zamezení znečištění vody, zejména pokud je vířivka umístěna venku.

Elegantní trysky Black Whirlwind

4" přímá tryska s regulací tlaku a směru proudu vody

Méně znamená více. A to platí i pro hydromasážní trysky u vířivek. Větší počet trysek nemusí zajistit kvalitní masáž, při výběru vířivky byste proto měli zohlednit i velikost trysek nebo to, zda je vířivka vybavena nejen přímými, ale i rotačními tryskami. Dnes již standardní výbavou vířivek KingSpas jsou ve většině modelů elegantní trysky Black whirlwind, kde lze plynule nastavit intenzitu masáže v rozsahu 0–100%.

4" rotační tryska s regulací tlaku vody

Trysky jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu v kombinaci nerezu a plastu. Podle typu trysky je masáž prováděna buď přímou bodovou tryskou nebo tryskou s možností nastavení ve všech směrech pomocí kloubového mechanismu. Druhým typem jsou rotační trysky, které se používají zejména v oblasti zádových partií. Výhodou těchto typů trysek je větší masážní plocha a lepší prožitek z masáže.


S námi vám odpadají starosti s dopravou, montáží a odborným zaškolením. Vířivku vám dovezeme až na místo, odborně zapojíme, napustíme vířivku vodou a zkontrolujeme veškeré funkce vířivky. Na montáži vás detailně seznámíme s ovládáním vířivky, vysvětlíme jak provádět běžnou údržbu a na závěr aplikujeme vámi vybraný druh chemie. Vířivky standadně dodáváme po celé České republice a Slovensku. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, který provádíme centrálně ze sídla společnosti v Pelhřimově nebo přes naše partnerské firmy.