Potřebujete poradit? Volejte PO-SO od 9:00 do 19:00
Volejte +420 724 722 5­61 nebo nám napište

Doplňková výbava vířivek KingSpas

Ovládání vířivky

Ovládání přes Wi-fi Gecko in.touch

8 500 Kč bez DPH

Pomocí systému Gecko in.touch můžete ovládat svou vířivku přímo z vašeho chytrého telefonu. Vířivku jednoduše připojíte do vaší domácí Wi-fi sítě a pomocí aplikace na telefonu ovládáte její funkce.

více informací

Dotykový ovládací panel Gecko in.k1001

3 200 Kč (příplatek oproti základnímu panelu) bez DPH

Zábava

Streamování hudby Gecko in.stream 2

9 800 Kč bez DPH

Audio systém in.stream poskytuje skvělý způsob, jak dostat hudbu až do vaší vířivky. Systém se snadno instaluje a je kompatibilní s celou řadou zařízení jako iPod nebo smartphone vybavený Bluetooth. Navíc umožňuje přehrávat hudbu z USB, přes jack vstup nebo ze zabudovaného FM rádia.

více informací

Výsuvné reproduktory (2ks)

2 400 Kč bez DPH

Výsuvné reproduktory jsou umístěné na rohu skeletu vany dle modelu vířivky.

Čistota vody

Sanitizační systém Gecko in.clear

15 200 Kč bez DPH

Gecko in.clear je revoluční systém v oblasti sanitizace vody a jedná se o jednu z nejúčinnějších technologií pro údržbu vody ve vířivkách.Systém pracuje na bázi soli – konktétně využívá bromid sodný, který se ve formě náplní BromiCharge vysype do vířivky. Systém in.clear pak z bromidu sodného podle potřeby uvolňuje do vody brom. Ten začne rychle ničit celé mikrobiální znečištění, jako jsou vodou ředitelné bakterie, řasy a další organický materiál, který ve vodě zůstal po užití vířivky.

více informací

Písková filtrace

od 9 000 Kč (dle typu vířivky a délky potrubí) bez DPH

Tato filtrace se využívá se při komerčním i soukromém provozování. Tento účinný a pohodlnější způsob filtrace je možné napojit na všechny modely vířivek. S technickým řešením a vhodným umístěním zařízení vám ochotně poradíme. Filtraci je možné instalovat i na již fungující vířivku.

UV lampa

4 500 Kč bez DPH

UV lampa je kvalitní a spolehlivý UV zářič, který je určen pro bazény a vířivé vany. Její instalací ve vašem bazénu nebo vířivce dosáhnete výrazného snížení kombinované úrovně chlóru a ostatních chemikálií až o 80%.

  • žádné podráždění oči nebo pokožky
  • žádné problémy pro osoby trpící astmatem nebo alergiemi
  • eliminace zápachu uvolňovaného z chlóru
  • nižší náklady na chemikálie, energie a údržbu
  • zvýšená průzračnost vody
  • bezpečně a účinně dezinfikovaná voda

Lampa má životnost přibližně 9000 provozních hodin.

Ostatní příslušenství

Zvedák termokrytu

od 3 900 Kč dle typu bez DPH

Ocelový zvedák termokrytu je vhodný pro všechny modely vířivek KingSpas. Je možné ho instalovat na libovolnou stranu vířivky, jen je nutné dodržet vzdálenost vířivky od stěny 80cm.

Barový pult a židle

3 750 Kč bez DPH

Velmi praktickým doplňkem je barový pult a barové židle, které si můžete objednat spolu s vířivkou. Barový pult Vám poslouží na odložení občerstvení jako během koupele, tak po i koupeli.

Bezpečnostní madlo

2 400 Kč bez DPH

Bezpečnostní madlo je velmi praktický doplněk, kterého můžete využít pro bezpečný vstup a pro váš pohodlný výstup z vířivé vany. Madlo je montováno na vhodném místě vířivky a je dodáváno nejčastěji v provedení nerezová ocel.

Otočný nápojový stolek

2 000 Kč bez DPH