Potřebujete poradit? Volejte PO-SO od 9:00 do 19:00
Volejte +420 724 722 5­61 nebo nám napište

Doplňková výbava vířivek KingSpas

Sanitizační systém Gecko in.clear

15 200 Kč bez DPH

Gecko in.clear je revoluční systém v oblasti sanitizace vody a jedná se o jednu z nejúčinnějších technologií pro údržbu vody ve vířivkách.Systém pracuje na bázi soli – konktétně využívá bromid sodný, který se ve formě náplní BromiCharge vysype do vířivky. Systém in.clear pak z bromidu sodného podle potřeby uvolňuje do vody brom. Ten začne rychle ničit celé mikrobiální znečištění, jako jsou vodou ředitelné bakterie, řasy a další organický materiál, který ve vodě zůstal po užití vířivky.

více informací

Ovládání přes Wi-fi Gecko in.touch

8 500 Kč bez DPH

Pomocí systému Gecko in.touch můžete ovládat svou vířivku přímo z vašeho chytrého telefonu. Vířivku jednoduše připojíte do vaší domácí Wi-fi sítě a pomocí aplikace na telefonu ovládáte její funkce.

více informací

Streamování hudby Gecko in.stream

5 800 Kč bez DPH

Audio systém in.stream poskytuje skvělý způsob, jak dostat hudbu až do vaší vířivky. Systém se snadno instaluje a je kompatibilní s celou řadou zařízení jako iPod nebo smartphon vybavený Bluetooth.

více informací

Písková filtrace

od 9 000 Kč (dle typu vířivky a délky potrubí) bez DPH

Tato filtrace se využívá se při komerčním i soukromém provozování. Tento účinný a pohodlnější způsob filtrace je možné napojit na všechny modely vířivek. S technickým řešením a vhodným umístěním zařízení vám ochotně poradíme. Filtraci je možné instalovat i na již fungující vířivku.

Zvedák termokrytu

3 900 Kč bez DPH

Ocelový zvedák termokrytu je vhodný pro všechny modely vířivek KingSpas. Je možné ho instalovat na libovolnou stranu vířivky, jen je nutné dodržet vzdálenost vířivky od stěny 80cm.

Výsuvné reproduktory (2ks)

2 400 Kč bez DPH

Výsuvné reproduktory jsou umístěné na rohu skeletu vany dle modelu vířivky.

Vodotěsný monitor

od 9 550 Kč bez DPH

Vodotěsné monitory jsou k dispozici ve dvou základních provedeních – pevné a výsuvné, každý potom v 17 „a 19“ variante. Monitory nejsou vybaveny televizním tunerem.

DVD přehrávač

3 250 Kč bez DPH

Barový pult a židle

3 750 Kč bez DPH

Velmi praktickým doplňkem je barový pult a barové židle, které si můžete objednat spolu s vířivkou. Barový pult Vám poslouží na odložení občerstvení jako během koupele, tak po i koupeli.

Bezpečnostní madlo

2 400 Kč bez DPH

Otočný nápojový stolek

2 000 Kč bez DPH

UV lampa

4 500 Kč bez DPH