Vířivky KingSpasVířivky KingSpas

venkovní i interiérové
SwimSpas
vířivka + bazén
ToRelax.cz
e-shop

Vířivky KingSpas  

VÍŘIVKA S PŘELIVEM

Veřejná vířivka KingSpas s přelivovým žlabem 

Pro realizaci soukromého nebo veřejného wellness nabízí firma KING SPAS s.r.o. komplexní řešení. Naším cílem je využít odborné znalosti v praxi a nabídnout široké veřejnosti plnohodnotné možnosti odpočinku.

Komerční vířivka s přelivovým žlabem značky KingSpas model VEGA comfort splňuje všechny normy pro provozování vířivky ve veřejných prostorech. 

Vířivku s přelivem je možné instalovat volně stojící v interiéru nebo exteriéru nebo zapustit do podlahy, případně zabudovat dle požadavku investora. Zpracujeme Vám přesnou cenovou nabídku na základě předložených parametrů pro instalaci. Základní parametry jsou: Předpokládané denní zatížení vířivky (maximální počet osob/den), typ instalace (volně stojící s obložením nebo zapuštěná) a umístění vířivky v interiéru nebo exteriéru. 

Komerční vířivka VEGA comfort obsahuje odpovídající pískovou filtraci, která je umístěna dle možností vedle vířivky nebo ideállně v technické místnosti. Základní vyrovnávací nádrže jsou instalovány uvnitř vířivky. Při vyšším provozním zatížení se navrhuje typ pískové filtrace, velikost a umístění vyrovnávacích nádrží, včetně umístění ostatních výbav dle stavebních možností a požadovaného způsobu instalace. 

Vířivka KingSpas s přelivovým žlabem je vyráběna z kvalitního antibakteriálního amerického akrylátu Aristech v několika odstínech, v 5 barvách PVC obložení nebo s obložením z přírodního materiálu, který můžeme vyrobit dle vašeho zadání. Samozřejmostí je 7 barevné LED osvětlení s jedním hlavním světlem, hladinovým osvětlením a podsvíceným přelivovým žlabem. 

Vířivka má ve výbavě 2 hydromasážní čerpadla o výkonu 2,25kW (3HP) a 59 ideálně rozmístěných hydromasážních trysek. Nechybí ani vzduchové trysky, kterých je v prostoru vířivky celkem 14. 

Každá vířivka je vybavena odpovídající automatickou dávkovací chemickou stanicí.

V případě zájmu Vás rádi navštívíme v místě realizace a navrhneme vhodný způsob umístění tohoto modelu veřejné vířivky KingSpas. 

 

  

Vířivka VEGA Comfort
Vířivka VEGA Comfort
  NOVINKA

Vířivka KingSpas s přelivovým žlabem a vyrovnávací nádrží pro domácí a veřejný wellness, hotely a penziony.