Vířivky KingSpasVířivky KingSpas

venkovní i interiérové
SwimSpas
vířivka + bazén
ToRelax.cz
e-shop

Vířivky KingSpas  

O vířivkách  

O vířivkách

O vířivkách

a vířivých bazénech KingSpas

Snažíte se najít způsob, jak zajistit rodinnou pohodu? Chtěli byste dostat děti od televizoru a počítače? Vířivá vana je příjemný a relaxační způsob, jak trávit mnohem více času společně. Léčení horkou vodou a masáží, to je správná cesta ke zmírnění bolestí celého těla a odstranění únavy. Pokud se vaše pokožka dostane do kontaktu s horkou vodou, teplá voda sama vybízí tělo k uvolnění endorfinů, což je přirozená léčba bolesti.

Vířivky a vířivé bazény pro vnitřní a venkovní umístění značky KingSpas

 

Vířivky a vířivé bazény

pro vnitřní a venkovní umístění značky KingSpas

 

Představujeme vám nabídku vířivek značky KingSpas pro soukromé i komerční použití. Všechny vířivky je možné instalovat do interéru ve výbavě home-class nebo v provedení garden-class díky dokonalé termoizolaci na vaši zahradu. V sortimentu najdete mnoho modelů vířivek různých velikostí a tvarů. Od oblíbených modelů pro 2–3 osoby DIANA přes střední a velké vířivky LUCIDA až po kruhové vířivky nebo komerční spa s přelivovým žlabem.

Pokud máte zájem o vířivku v kombinaci s bazénem, je možné si vybrat z mnoha modelů Swim Spas.

Všechny modely vířivek KingSpas jsou dodávány pro evropský trh dle odpovídajících norem CE a jsou certifikovány mezinárodně uznávanou společností TÜV SÜD Czech. Tyto certifikáty jsou zárukou kvality našich vířivek.

 

Prvotřídní řídící systém Gecko
Prvotřídní řídící systém

GECKO

 

Důležitým technologickým prvkem vířivek KingSpas je ovládací panel a řídící jednotka s nerezovým ohřevem vody od kanadského výrobce Gecko. Tento výrobce se řadí mezi světovou špičku v oblasti technologií vířivek a vykazuje vysokou spolehlivost v návaznosti na životnost celého zařízení. Řídící jednotka Gecko Y series, která se stará o bezproblémový a bezpečný chod zařízení a je doplněna ovládacími panely in.k300, in.k506 nebo in.k806 pro snadné ovládání vaší vířivé vany. Od roku 2017 jsou všechny ovládací panely řady in.k506,in.k806 a in.k1000 vybaveny českým menu.

Prvotřídní řídící systém Gecko

 

Hydromasážní trysky

 

Hydromasážní trysky

z vysoce odolného materiálu

 

Trysky jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu v kombinaci nerezu a plastu. Podle typu trysky je masáž prováděna buď přímou bodovou tryskou nebo tryskou s možností nastavení ve všech směrech pomocí kloubového mechanismu. Druhým typem jsou rotační trysky, které se používají zejména v oblasti zádových partií. Výhodou těchto typů trysek je větší masážní plocha a lepší prožitek z masáže. Dnes již standardní výbavou vířivek KingSpas jsou ve většině modelů trysky, kde lze plynule nastavit intenzitu masáže v rozsahu 0–100%.

 

Doprava, montáž a odborné zaškolení

 

Doprava, montáž a odborné zaškolení

k vířivkám KingSpas

 

S námi vám odpadají starosti s dopravou, montáží a odborným zaškolením. Vířivku vám dovezeme až na místo, odborně zapojíme, napustíme vířivku vodou a zkontrolujeme veškeré funkce vířivky. Na montáži vás detailně seznámíme s ovládáním vířivky, vysvětlíme jak provádět běžnou údržbu a na závěr aplikujeme vámi vybraný druh chemie. Vířivky standadně dodáváme po celé České republice a Slovensku. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, který provádíme centrálně ze sídla společnosti v Pelhřimově nebo přes naše partnerské firmy.

 

Výbava

vířivek KingSpas

Nerezová konstrukce

 

Nerezová konstrukce

vířivých van KingSpas

 

Nosnou kostrou všech modelů našich vířivek je nerezová konstrukce vany. Skelet vířivky tvoří akrylát (USA Aristech)  s nanesenou 30 mm termoizolační pěnou po celé vnější ploše vany.

 

úsporné cirkulační čerpadlo

 

GECKO Circ-Master

úsporné cirkulační čerpadlo

 

Ve standardní výbavě naleznete kvalitní a velmi úsporné cirkulační čerpadlo GECKO Circ-Master o příkonu XP, které se stará o celoroční ekonomický provoz vaší vířivky.

 

úsporné cirkulační čerpadlo

 

Osvětlení vířivky

trysky v kombinaci nerez/plast

 

Dále trysky v kombinaci nerez/plast, podsvícené ovladače, zásobník aromaterapie, LED diodové osvětlení vířivky, včetně hladinového osvětlení. Rovněž dle modelu vířivky také osvětelné vodní fontány a vodopády.

 

Termoizolace

 

Termoizolace

z polyethylenové pěny

 

Každá vířivka KingSpas má standardně z vnitřní strany PVC obložení termoizolaci z polyethylenové pěny (PE) o tl. 15mm s odrazovou hliníkovou fólií, která má vynikající schopnost vracet teplo zpět do vniřního prostoru vany. Výbava pro venkovní instalaci GARDEN CLASS má navíc další termoizolaci z polyethylenové pěny o tlouštce 25mm s odrazovou hliníkovou fólií. Tento dokonalý systém zateplení zaručuje celoroční ekonomický provoz vířivky i během zimních mrazivých dnů. 

 

 

Termoizolace

 

Termokryt

v několika barevných odstínech

 

V základní výbavě je dodáván standardně odnímatelný vrchní termokryt v několika barevných odstínech. Ten je nezbytný nejen k udržení teploty vody, ale i k zamezení znečištění vody, zejména pokud je vířivka umístěna venku. V provedení pro interiér ve výbavě home-class je tlouštka termokrytu 10 cm. Ve výbavě garden-class je tlouštka termokrytu standardně 12 cm, čímž je zaručena dokonalá ekonomika provozu i v extrémních zimních podmínkách.

 

Termoizolace

 

Spodní deska s izolací

pro výbavu GARDEN CLASS

 

Ve výbavě Garden-class naleznete stabilní FRB základovou desku, která má po celé vnitřní ploše PE termoizolaci s odrazovou hliníkovou fólií. Díky této základové desce jsou dokonale chráněny vnitřní komponenty, které by jinak byly při venkovním umístění vystaveny nepříznivým povětrnostním podmínkám, příp. hlodavcům, kteří se mohou dostat do prostoru vany a napáchat škody na vnitřních rozvodech. Tato spodní termoizolační deska jednak výborně ochraňuje vnitřní komponenty a zároveň zamezuje úniku tepla z vnitřního prostoru, což snižuje několikanásobně náklady na celoroční venkovní provoz vířivky.