Vířivky KingSpasVířivky KingSpas

venkovní i interiérové
SwimSpas
vířivka + bazén
ToRelax.cz
e-shop

Vířivky KingSpas  

DOPLŇKY  

Gecko in.clear

Gecko in.clear

Užívejte si vířivku a neztrácejte čas její údržbou

Gecko in.clear

 

Gecko in.clear je revoluční systém v oblasti sanitizace vody a jedná se o jednu z nejúčinnějších technologií pro údržbu vody ve vířivkách. Systém pracuje na bázi soli – konktétně využívá bromid sodný, který se ve formě náplní BromiCharge vysype do vířivky. Systém in.clear pak z bromidu sodného dle potřeby uvolňuje do vody brom. Ten začne rychle ničit veškeré mikrobiální znečištění, jako jsou vodou ředitelné bakterie, řasy a další organický materiál, který ve vodě zůstal po užití vířivky.

 

Cena bez DPH 15 200 Kč

 

 

Snadná údržba

S nainstalovaným in.clear systémem je údržba vířivky snadná jako nikdy před tím. Stačí do vody přidat správné množství BromiCharge náplně a systém začne vytvářet brom a čistit tak vodu ve vířivce. Pomocí klávesnice si pak nastavíte vhodnou úroveň generování bromu.

Žádné další zmatky kolem chemikálií!

Již se nebudete muset starat o vodu jako předtím a přemýšlet, které přípravky použít. Jak jednotku nainstalujete, bude generovat potřebné množství bromu. A jelikož brom je efektivní na šírším rozsahu hodnoty pH než ostatní chemické přípravky, nebudete muset řešit příliš kyselou nebo zásaditou vodu.

Jedete pryč?

S Gecko in.clear můžete klidně odjet na týdny trvající dovolenou a až se vrátíte, budete si moci užít průzračně čistou vodu. Systém bude na základě nastavení neustále generovat to správné množství bromu.

Gecko in.clear